Текущая дата: Пятница, 19.04.2024, 23:55
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Gorlum, noHEARTnoSOUL, Polly  
Alter LUMEN » НАПРАВЛЕНИЯ В МУЗЫКЕ » ПАНК » Тостер (і ще трохи України на арені панку =))
Тостер
noHEARTnoSOULДата: Суббота, 01.12.2007, 16:34 | Сообщение # 1
Свой в доску
Группа: Модеры
Сообщений: 387
Репутация: 8
Статус: Offline
Гурт утворився в 1997 році. Принаймні тоді відбулися перші репетиції. А серйозно лабати почали аж у 2000.

Виступали у багатьох містах України, зокрема у Києві (у «Промзоні та в Інституті культури і мистецтва), в Запоріжжі (на гала-концерті «Перлини сезону»), у м. Рівне (в клубі «Яма»), в Дубно, на фестивалі «Тарас Бульба» і тд.

У Львові «Тостер» виступав де тільки можна і не можна, зокрема на 4ох рокотеках (у 2000 році зайняли перше місце), безліч разів виступали в «Ляльці» (на одному з їхніх концертів було більше 200 людей, які пройшли з квитками, а скільки пройшли «по блату»?).

Їхні концерти характеризуються підвищеною агресивністю і частенько закінчуються трощенням апаратури. У 2000 році Кумар поламав стойку, мікрофон, і поламаною стойкою гатив по монітору, поки і той не поламав.

Нірванич (барабанщик) раніше обожнював трощити барабани, і запускати барабанні тарілки. На усіх (трьох) гітарах групи є сліди від тарілок.

Самий короткий виступ «Тостера» відбувся у кінотеатрі «Київ», тоді це був клуб «XL». Гурт виступав 3 хвилини, після чого вирубили світло.

У 2003 році вийшов третій альбом «Тостера» (перший і другий альбоми ніхто не бачив). За непідтвердженими даними альбом називається «Не буду воювати».

Склад:
Дмитро «Кумар» Тернощак - вокал. Характеризує групу як стадо придурків, періодично приходить на репетиції, вчиться в ЛНУ, працює помічником юриста. Багато хто стверджує що Кумар толкієніст, але це не правда! Правда те, що він не курить. Стверджує що переніс три реанімації через вживання «колес».
Данило Швець - бас-гітара. Крутий чювак smile Андрій «Дирчик» Диркач - соло-гітара. Вчиться в політесі.
Андрій «Нірванич» Гордійчук - барабани. Не вчиться. Вдень працює урологом, а вночі в дурці на реанімації.
Юра «Паспарту» Пухкало - гітара (стоїть на сцені щоб гітару не вкрали :).
Сергій «Шпарагівка» Несторенко - клавішні, звукорежисер.

доповніть мене, якщо маєте чим - більше я не знайшла)

Прикрепления: 1873939.jpg (12.4 Kb)


Ты должен быть сильным, иначе зачем вообще быть?!!
 
adminДата: Суббота, 01.12.2007, 23:52 | Сообщение # 2
СветильниК
Группа: Админы
Сообщений: 359
Репутация: 8
Статус: Offline
Скажу що мені подобається)))
Деколи люблю послухати під настрій


Я слишком долго ждал, надеялся на чудо,
За это время у меня появились ЗУБЫ!!!

 
SammaelДата: Понедельник, 28.04.2008, 21:14 | Сообщение # 3
Заглянул еще раз
Группа: =ФОРУМЕЦ=
Сообщений: 27
Репутация: 0
Статус: Offline
Кайфові хлопці.
Круто грають))


Без обличчя сиджу на руїнах,в тілі тримаю думку одну...
Небо віддай мені крила...Небо без них я пропаду!
 
Alter LUMEN » НАПРАВЛЕНИЯ В МУЗЫКЕ » ПАНК » Тостер (і ще трохи України на арені панку =))
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: