Текущая дата: Четверг, 28.03.2024, 14:56
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Gorlum, noHEARTnoSOUL, Polly  
Alter LUMEN » НАПРАВЛЕНИЯ В МУЗЫКЕ » АЛЬТЕРНАТИВА » Базука Band (хардкор (не знала куда сунуть,так что переместите,если что=))
Базука Band
noHEARTnoSOULДата: Суббота, 01.12.2007, 16:23 | Сообщение # 1
Свой в доску
Группа: Модеры
Сообщений: 387
Репутация: 8
Статус: Offline
Група створена літом 1997 року. Склад: Михайло Яремій (гітара), Юрій Ксеню (бас), Арсеній Дмитренко (барабани), Ірина Бойчук (вокал).
• Перший концерт - 8 травня 1998 року в Львівській академії мистецтв. Вересень 1998 року - концерті в м. Рівному в рок-клубі «Яма» .Жовтень 1998 року - концерт в «Вавілон-XX», інтерв’ю на радіо «Незалежність».У грудні група приймає участь у відбірковому турі фестивалю «Червона Рута», потрапляє у запас та виступає на концерті, присвяченому Дню студента у «Романтику» .
• Квітень 1999 року - концерт в палаці культури ім. Гната Хоткевича з групою «Inward Path», дає інтерв’ю газеті «Ратуша». Травень 1999 року - виступ на фестивалі пива - «Гальба - 99».
• Червень 1999 року - участь у «Концерті суперважкої музики» разом з «Contrabanda» та «Via Dolorosa», налагоджений зв’язок з київським hardcore - клубом «Dog & Pig».
• Вересень 1999 року - виступ на V Ювілейній Рокотеці, інтерв’ю з «Каличем» Калиновським на радіо «Незалежність».
• Жовтень 1999 року - група вдруге відвідує м. Рівне.
• 31 жовтня 1999 року - після виступу на фіналі фестивалю «Майбутнє України», група отримує диплом лауреатів III ступеню. Листопад 1999 року - інтерв’ю в газеті «Високий Замок», показ по одному з популярних телеканалів концертного виступу на фестивалі «Майбутнє України».
• Січень 2000 року - інтерв’ю з Романом «Сігалом» на радіо «Львівська хвиля», участь у «Rock’N’Roll Birthday» з приводу дня народження «Калича» Калитовського.
• Лютий 2000 року - участь відкритті рок - клубу на базі ДК «Лорта» (Наутілус).
• Березень 2000 року - участь в акції «Я не робот» разом з «Годо», вихід дебютного альбому «Потвора» на студії «Moon - records».
• Квітень 2000 року - hardcore - ніч від «Базука Бенд» на радіо «Ініціатива: Нова хвиля».
• Травень 2000 року - презентація альбому «Потвора», гості - «Годо», «Бора».
• Червень 2000 року - виступ у Київському Університеті Культури на відбірковому турі фестивалю «Перлини сезону».
• Липень 2000 року - виступ в півфіналі «Перлин сезону» в м. Запоріжжя, участь у концерті в рамках фестивалю «Рокотека» разом з «Inward Path».
• Вересень 2000 року - здійснено демо - запис для фестивалю «Перлини сезону» на студії «Gold Lion».
• Вересень 2000 року - інтерв’ю газеті «Аудиторія».

Згодом Вокалістка покидає групу і Базука веде активні пошуки вокаліста які тривають приблизно рік.

В кінці квітня на початку травня 2002 року в Базуку прийшов новий вокаліст Demon Remar (Деніс). І вони зразу почанають працювати. Demon пише тексти, а в Базуки була музика і тому робота просувалася швидко. Потім вони вирішують запросити перкусіоніста і ним виявився Вадік Баюк (вони з Demon’ом колись намагались зібрати групу).

На початку 2003 команда помічена в Львівському клубі «Лялька»: Арсен (барабанщик), Вадік (перкусія), Денис (вокал), Майк (гітара), Роман (бас-гітара). Людина в жахливій масці, гадаю, то Денис (але я можу помилятися, хто їх там розбере під «прікідоном», тому краще назову його «Маскою»):
«Ми? Ми - «Базука Band». Представляємо львівську хардкорову естраду. Ми дуже змінилися. Я думаю, Ви пам’ятаєте стару «Базуку Band», от навесні минулого року до групи прийшов я, потім Вадік, потім ми поміняли басиста і тепер ми нові, чудові, всі різнокольорові… (З огляду на їхні «прикиди», то так воно і є. - Авт.)
Вадік:
«Тепер «Базука» почала грати набагато важчу музику, аніж у попередньому варіанті».
Маска:
«Та, ми дуже намагаємося зробити таке, чого у Львові ще не було: по-перше, ми хочемо грати таку музику, яку до нас ще ніхто не грав, і зробити шоу. Це - основні акценти. Шоу для нас - зовнішній вигляд, манери на сцені. Я бачив купу груп, які там «ля-ля-ля», просто мимрають у мікрофон, у Львові особливо. Ми хочемо створювати настрій людям. Сюди нас запросив Калич. Він завжди бачить «Базуку» в себе на Дні народженні із задоволенням… і ось… ми знову тут. Ми, до речі, спеціально підготували такий сюрприз для нього, от побачите на початку нашого виступу…»

Прикрепления: 6824405.jpg (12.7 Kb)


Ты должен быть сильным, иначе зачем вообще быть?!!
 
SammaelДата: Понедельник, 31.03.2008, 12:23 | Сообщение # 2
Заглянул еще раз
Группа: =ФОРУМЕЦ=
Сообщений: 27
Репутация: 0
Статус: Offline
Классные парни))
Ударник у них просто мего...))
Есть даже ихний альбом))
а название группы Bazooka Band


Без обличчя сиджу на руїнах,в тілі тримаю думку одну...
Небо віддай мені крила...Небо без них я пропаду!
 
Alter LUMEN » НАПРАВЛЕНИЯ В МУЗЫКЕ » АЛЬТЕРНАТИВА » Базука Band (хардкор (не знала куда сунуть,так что переместите,если что=))
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: