Текущая дата: Четверг, 25.04.2024, 07:30
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форума: Gorlum, noHEARTnoSOUL, Polly  
Alter LUMEN » НАПРАВЛЕНИЯ В МУЗЫКЕ » ЕМО » Тру Эмо.
Тру Эмо.
adminДата: Вторник, 16.10.2007, 10:36 | Сообщение # 1
СветильниК
Группа: Админы
Сообщений: 359
Репутация: 8
Статус: Offline
Скажите, кого считают тру Эмо???И как их отличить от позеров???

Я слишком долго ждал, надеялся на чудо,
За это время у меня появились ЗУБЫ!!!

 
МашкаДата: Пятница, 19.10.2007, 16:05 | Сообщение # 2
Малеееее
Группа: =ФОРУМЕЦ=
Сообщений: 69
Репутация: 3
Статус: Offline
я думаю, що емо - це людина,яка піддається своїм почуттям, вона має неформальне мислення.......усе інше.........це вирішує кожен для себе.......немає правил!!!!!!!!1 є лише звичаї, наприклад, зачіски - довга чьолка,яка закриває пів лиця означає сум і сльози, які ховають, а шухєр ззаду означає вибух емоцій, радість або сильний сум.......але це не є обов*язковим...........ще колір - рожевий - це щастя, радісь, ніжність, а чорний - це сум, жорстокість, тобто погана сторона життя, але це також не є обов*язковим

Добавлено (Сегодня, 16:04)
---------------------------------------------
емо виступають проти диктування правил..........тому як може справжній емо-кід жити за списком правил із інета???????? wacko це абсурд

Добавлено (Сегодня, 16:05)
---------------------------------------------
а ще більшість вважають еморів слабаками,я думаю, що вони навпаки сильні, бо для мене слабість проявляється в приховуванні почуттів.........а той,хто не здатен на це.......йому просто не дано wacko


всё в порядке...
всё просто супер...
всё в порядке...
я просто умер!
 
KapraДата: Вторник, 23.10.2007, 18:45 | Сообщение # 3
Свой в доску
Группа: Проверенные
Сообщений: 255
Репутация: 5
Статус: Offline
Бляяя!А меня вообще бесит эта фишка! angry Тру мля или не тру! bash Че за бред!Ходят орут Я тру,а ты позер!В большинстве случаев не понимают что говорят! Каааак меня это БЕСИТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Нет слов одни эмоции! sad
 
adminДата: Среда, 24.10.2007, 00:27 | Сообщение # 4
СветильниК
Группа: Админы
Сообщений: 359
Репутация: 8
Статус: Offline
согласен! все сводится к тому, чтоб доказать кто трушнее, у кого длинее челка и больше значков...

Я слишком долго ждал, надеялся на чудо,
За это время у меня появились ЗУБЫ!!!

 
KapraДата: Среда, 24.10.2007, 20:23 | Сообщение # 5
Свой в доску
Группа: Проверенные
Сообщений: 255
Репутация: 5
Статус: Offline
Так в чем фишка????????????????Скажите мне дауну!!!!!!!!!!!!!!!
Пом это уже какие-то тупые соревнования!!!!!!!!!! surprised
 
adminДата: Пятница, 26.10.2007, 12:37 | Сообщение # 6
СветильниК
Группа: Админы
Сообщений: 359
Репутация: 8
Статус: Offline
Quote (Kapra)
Пом это уже какие-то тупые соревнования!!!!!!!!!!

Мне тоже так кажется........


Я слишком долго ждал, надеялся на чудо,
За это время у меня появились ЗУБЫ!!!

 
СаульДата: Воскресенье, 04.11.2007, 12:12 | Сообщение # 7
Просто прохожий
Группа: =ФОРУМЕЦ=
Сообщений: 9
Репутация: 1
Статус: Offline
та всі імо позери якщо на то пішло. а те що вони насаджують стиль панків, готів, інді і ска - це ще одна причина їх не любити.
 
noHEARTnoSOULДата: Суббота, 10.11.2007, 18:03 | Сообщение # 8
Свой в доску
Группа: Модеры
Сообщений: 387
Репутация: 8
Статус: Offline
Quote (Машка)
а ще більшість вважають еморів слабаками,я думаю, що вони навпаки сильні, бо для мене слабість проявляється в приховуванні почуттів.........а той,хто не здатен на це.......йому просто не дано

не згодна...сила людини якраз і криється у цьому вмінні приховати справжні почуття!справжні емоції!!!виливать все і всім тільки слабкі люди,у яких не має сили подолати все це...Цього не можна зневажати,бо кожна людина по-своэму слабка,але гордитись цим також не варто!

а моё мнение в этом отношении такое,что пусть себе живут,только меня не трогают...мне честно говоря побоку : тру они или не тру...плачут,орут,вены режут,радуются или же сидят в депрессии - это меня не касается....я просто имею мнение,что они не правы,ведь человек наоборот должен пытаться скрывать свои чувства!есть такая фраза : Умей смеяться,когда грустно,умей грустить,когда смешно,умей казаться равнодушным,когда на сердце тяжело....я думаю это должно быть главным принципом в жизни каждого человека...но к этому он должен сам дойти...без чьей-то помощи...если,конечно,он этого хочет....


Ты должен быть сильным, иначе зачем вообще быть?!!
 
МашкаДата: Воскресенье, 11.11.2007, 14:02 | Сообщение # 9
Малеееее
Группа: =ФОРУМЕЦ=
Сообщений: 69
Репутация: 3
Статус: Offline
Quote (noHERTnoSOUL)
не згодна...сила людини якраз і криється у цьому вмінні приховати справжні почуття!справжні емоції!!!виливать все і всім тільки слабкі люди,у яких не має сили подолати все це...Цього не можна зневажати,бо кожна людина по-своэму слабка,але гордитись цим також не варто!

угу,тільки я вважаю,що приховувати свої почуття - це тупість........це слабкість і страх їх показати через те,що хтось їх критикуватиме.......мої почуття наззовні,за це мене люблять друзі,бо знають як я до них відношусь........якщо мені сумно - я плачу і мені пофігу де я знаходжусь.............якщо я щаслива - я посміхаюсь.........якщо я зла - можу вдарити.........а що краще любити і говорити не люблю.......страждати і посміхатись?! бееееее, це тупість!!!!!!!!!


всё в порядке...
всё просто супер...
всё в порядке...
я просто умер!
 
noHEARTnoSOULДата: Воскресенье, 11.11.2007, 16:54 | Сообщение # 10
Свой в доску
Группа: Модеры
Сообщений: 387
Репутация: 8
Статус: Offline
Quote (Машка)
угу,тільки я вважаю,що приховувати свої почуття - це тупість........це слабкість і страх їх показати через те,що хтось їх критикуватиме.......мої почуття наззовні,за це мене люблять друзі,бо знають як я до них відношусь........якщо мені сумно - я плачу і мені пофігу де я знаходжусь.............якщо я щаслива - я посміхаюсь.........якщо я зла - можу вдарити.........а що краще любити і говорити не люблю.......страждати і посміхатись?! бееееее, це тупість!!!!!!!!!

ну,як кому...я ділюсь з оточуючими тільки позитивними,хорошими ємоціями,а негатив і сум я не приховую,тому що боюсь комусь показати це,а тому,що вважаю це своїми власними проблемами,які нікого не стосуються і які я повинна пережити і перебороти в собі...взагалі ховати свої почуття - це не слабкість...це залежить від мети,яку ставиш для того,щоб приховати щось...
я не розумію людей,які впадають у дипрессії!у житті все недосконале і якщо черезкожну дрібничку впадати в такий стан,то не зрозуміло навіщо взагалі жити!!!бувають критичні ситуації,коли ти не можеш нічого змінити,коли за твоїм дипрессивним станом стоїть чиясь смерть чи ще щось,але твоє життя продовжується і життя без смерті не буває!тому потрібно реально ставитись до свого настрою і такого іншого...так,я не приховую,що коли в мене поганий настрій я не зриваю на комусь злість!але загалом я стараюсь пережити це в собі,тому що вішати свої проблеми на когось і плакатись комусь не звикла!!!ніхто з моїх друзів не знає про мене все...я просто не можу всього розказати,навіть коли хочу...мене на якомусь слові клинить і я закінчую розмову...я ненавиджу розповідати про свої проблеми!а все інше,що не стосується моїх проблем - зна.ть всі!...також всі знають,що мені можна пожалітись,але ніколи не можна почути від м ене нічого,крім співчуття та якихось порад,щодо вирішення проблеми.....не більше і не меньше...


Ты должен быть сильным, иначе зачем вообще быть?!!
 
БезнадёженДата: Суббота, 01.12.2007, 01:11 | Сообщение # 11
Просто прохожий
Группа: =ФОРУМЕЦ=
Сообщений: 8
Репутация: 0
Статус: Offline
знаете,я недавно помсмотрел оч интересный фильмец называется "how to be emo" так вот там очень много пунктов которые наши белорусские позёры ни как не выполняют.тру должны носить очки,слушать только винилы,должны отказаться от секса и наркотиков,и много мнго всего.а не нацепить на себя сумку ,на неё как можно больше позёрских значков,и сделать грусное лицо.

к сожалению не понимаю украинский язык и не могу прокоментировать((


war sucks,let`s party!!

Лучше молчать и слыть идиотом, чем заговорить и развеять все сомнения.

 
adminДата: Суббота, 01.12.2007, 06:23 | Сообщение # 12
СветильниК
Группа: Админы
Сообщений: 359
Репутация: 8
Статус: Offline
Quote (Безнадёжен)
знаете,я недавно помсмотрел оч интересный фильмец называется "how to be emo" так вот там очень много пунктов которые наши белорусские позёры ни как не выполняют.тру должны носить очки,слушать только винилы,должны отказаться от секса и наркотиков,и много мнго всего.а не нацепить на себя сумку ,на неё как можно больше позёрских значков,и сделать грусное лицо.

+1


Я слишком долго ждал, надеялся на чудо,
За это время у меня появились ЗУБЫ!!!

 
noHEARTnoSOULДата: Суббота, 01.12.2007, 12:14 | Сообщение # 13
Свой в доску
Группа: Модеры
Сообщений: 387
Репутация: 8
Статус: Offline
Quote (Безнадёжен)
к сожалению не понимаю украинский язык и не могу прокоментировать((

biggrin спасибо,что сказал)мы этим воспользуемся=) ;)


Ты должен быть сильным, иначе зачем вообще быть?!!
 
PollyДата: Пятница, 04.01.2008, 04:44 | Сообщение # 14
Активный юзер
Группа: Модеры
Сообщений: 87
Репутация: 2
Статус: Offline
Без комментариев... dry Кстате, блин, не обещаю, но мот выложу етот видак "how to be emo" , если будут гарантироваться скачивания, он весит 171 mb.И кстати, поправка, how to be emo russian... dry

Ритм-гитарист\Вокалист группы Seattle

"Лучше быстро сгореть, чем медленно угасать." - Kurt Cobain February 20, 1967 – c. April 5, 1994

 
ГостьДата: Среда, 20.02.2008, 16:57 | Сообщение # 15
Группа: Гости





Емо класні і нетреба на них нічо казати кожен має право на свою думку
 
Alter LUMEN » НАПРАВЛЕНИЯ В МУЗЫКЕ » ЕМО » Тру Эмо.
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск: